Günlük 3 Ton Kapasiteli Ceviz Soyma, Kurutma ve Boylama Tesisi

 

Kadıoğlu Nutmec Ceviz ekipmanları ile kurulmuş örnek bir tesis. Görseldeki tesis, günde 3 ton cevizin yeşil kabuklarını soyup, kurutup, içi boş olan hatalı cevizleri eleyip boylarına ayırıp satışa sunacak kapasitededir. Sistemin işlemesi için tek, tercihen 2 personel yeterlidir. Kullanılan ekipmanlar numaralandırılmıştır. 04 numaralı konveyör bant tercihen seçilmiştir. Aynı sistem tek konveyör bant kullanılarak çalıştırılabilir.

DETAYLAR:

01 - Kadıoğlu Nutmec 180E Eleme Sehpalı Ceviz Soyma Makinesi
02 - Kadıoğlu Nutmec 5 Ceviz Taşımak için Konveyör Bant
03 - Kadıoğlu Nutmec CKM4700E Elektrik Isıtmalı Ceviz Kurutma Makinesi
04 - Kadıoğlu Nutmec 5 Ceviz Taşımak için Konveyör Bant (02 numaralı tek konveyör bant'ın yeri değiştirilerek 04 numaralı iş tek konveyör bant ile yapılabilir.) 
05 - Kadıoğlu Nutmec CE1100 Ceviz Eleme ve Kalibrasyon Makinesi
06 - Kadıoğlu Nutmec S24 Ceviz Bekletme Kasası

AVANTAJLAR:

Kadıoğlu Ceviz Soyma Makinesi'nin ceviz kırma oranı yatay çalışan ceviz soyma makinelerine kıyasla çok daha azdır. Tesis tamamen birbiri ile uyumlu ekipmanlarla donatılmıştır. Kolayca kurulabilen sistem gerektiğinde ek ceviz kurutma ve soyma makineleri ile desteklenebilir bu sistem orta ölçekli ceviz işletmeleri için idealdir.

SINIRLAMALAR:

Hızlı ceviz üretiminden kaynaklanacak ihtiyaçlardan olan paketleme, nakliye gibi konular ceviz işletmecisi tarafından ayrıca değerlendirilmelidir.Aramıza Katılın

Aramıza Katılın